5. Mezinárodní psychoterapeutické sympozium v Brně

29. Červenec 2014 - 21:07 -- Miroslav Šipula
Konference
Čtvrtek, 21. Květen 2015 (Celý den) - Sobota, 23. Květen 2015 (Celý den)

Katedra psychologie FSS MU a časopis Psychoterapie pořádají ve dnech 21. – 23. května 2015 v Brně 5. mezinárodní psychoterapeutické sympozium, tentokrát na téma:

Výcviky a další možné formy vzdělávání  v psychoterapii“.

Ve čtvrtek a pátek (21.-22.5.) bude prostor věnován přednáškám a diskusním panelům, v sobotu (23.5.) postkonferenčním workshopům. Mezi hlavními řečníky vystoupí prof. Bernhard Strauss (Institute of Psychosocial Medicine and Psychotherapy, University, Jena), Maria Gilbert (Middlesex University, Integrative and Supervision Department at Metanoia Institute, West London)  a Omar Gelo (Sigmund Freud Sigmund Universität,  Wien). Podstatnou součástí sympozia budou diskuse a workshopy představitelů českých a slovenských vzdělávacích institutů.

Rezervujte si datum už nyní!

Více informací od října 2014 na webu časopisu: www.psychoterapie.fss.muni.cz nebo již nyní na FB www.facebook.com/PsychoterapeutickeSympozium