Mezinárodní studentské psychologické dny - MSPD 2014

12. Prosinec 2013 - 22:59 -- Miroslav Šipula
Na zkušenou do Brna aneb Věda nanečisto
Čtvrtek, 24. Duben 2014 (Celý den) - Pátek, 25. Duben 2014 (Celý den)

Naše katedra má po sedmi letech opět tu čest pořádat soutěžní konferenci studentských psychologických prací Mezinárodní studentské psychologické dny.

Budou se konat ve čtvrtek a v pátek 24.-25. dubna 2014. Již nyní probíhá příprava akce a budeme rádi, když si pro ni ve svém osobním programu pro ni uděláte vhodný prostor i vy.

Nanejvýš dva naši studenti budou do mezinárodního kola nominováni soutěžní porotou na základě výsledků školního kola soutěže, srdečně však zveme všechny studety i učitele jako diváky.  Jako hostitelé se vynasnažíme, aby se u nás hosté z kateder psychologie z České a Slovenské republiky cítili dobře a přispět k tomu můžete i vy. Jsou to zájem, vstřícná a povzbuzující atmosféra v publiku, které mají na vystoupení účastníků i celkový průběh akce ten nejlepší vliv a dodávají celé akci smysl.

Je možné, že se na některé z vás obrátíme s prosbou o dobrovolnou pomoc při zajištění některé organizační záležitosti. Budeme rádi, když se setkáme s příznivou reakcí.

A pokud jako studenti přemýšlíte nad svou aktivní účastí na konferenci, pak rádi už zanedlouho uvítáme vaše přihlášky do školního kola soutěže!

Zatím se můžete podívat na propozice konference a požadavky na podobu soutěžní práce, které zůstanou stejné i ve školním kole soutěže.

Speciální "soutěžní" stránku najdete na této adrese.