Výsledky školního kola soutěže psychologických prací v r. 2014 - s odkazem na fotogalerii

12. Březen 2014 - 18:04 -- Miroslav Šipula
Soutěž studentských psychologických prací - FSS - 12.3.2014

12. března 2014 proběhlo na Katedře psychologie FSS MU školní kolo psychologických prací.

Výsledky soutěže dle oficiální poroty

(ve složení: doc. Mgr. Lenka Lacinová, Ph.D.; Mgr. et Mgr. Jan Šerek, Ph.D.; Mgr. Stanislav Ježek, Ph.D., Mgr. Miroslav Šipula)

1. místo: Bc. Ladislav Záliš -"Do happy people fantasize? Associations among pleasurable fantasizing, subjective well-being and coping styles"(k umístění náleží diplom a odměna 3000,-Kč)

2. místo: Tým studentů Bc. studentů (Klára Čapková, Vojtěch Mýlek, Jitka Sedláková, Kateřina Synková)  reprezentovaný Vojtěchem Mýlkem - "Míra rodičovské kontroly školních povinností dítěte na prvním stupni ZŠ jako prediktor vzniku akademické prokrastinace studenta na VŠ" - (k umístění náleží diplom a odměna 2000,-Kč)

3. místo: Bc. Vít Gabrhel"Spiritualita jako zdroj autonomie? Případ vynořující se dospělosti" - (k umístění náleží diplom a odměna 1000,-Kč)

Postup do dalšího kola

Bc. Ladislav Záliš a tým studentů Bc. studentů (Klára Čapková, Vojtěch Mýlek, Jitka Sedláková, Kateřina Synková)  reprezentovaný Vojtěchem Mýlkem jsou dále pověřeni reprezentovat sebe i katedru v mezinárodním kole soutěže v dubnu 2014.

Cena studentské poroty

ve složení: Markéta Mikolášová (organizátorka), Alžběta Žáková, Anna Karásková, Jana Vytásková

Tým studentů Bc. studentů (Klára Čapková, Vojtěch Mýlek, Jitka Sedláková, Kateřina Synková)  reprezentovaný Vojtěchem Mýlkem - "Míra rodičovské kontroly školních povinností dítěte na prvním stupni ZŠ jako prediktor vzniku akademické prokrastinace studenta na VŠ" - (k ocenění náleží diplom a poukázka na nákup knihy)

Výsledky doprovodné ankety "O nejlepší psychologickou práci"

v Informačním systému MU:

1. Tým studentů Bc. studentů (Klára Čapková, Vojtěch Mýlek, Jitka Sedláková, Kateřina Synková)  reprezentovaný Vojtěchem Mýlkem - "Míra rodičovské kontroly školních povinností dítěte na prvním stupni ZŠ jako prediktor vzniku akademické prokrastinace studenta na VŠ" (hlasů: 40)

2. Bc. Ladislav Záliš -"Do happy people fantasize? Associations among pleasurable fantasizing, subjective well-being and coping styles"  (hlasů: 17)

3. Bc. Vít Gabrhel -"Spiritualita jako zdroj autonomie? Případ vynořující se dospělosti" (hlasů 11)

Fotografie z akce najdete v této galerii.