Pracovní nabídka: Psycholog/-žka, Brno

12. září 2018

Hledáme PSYCHOLOGA/PSYCHOLOŽKU do Speciálněpedagogického centra pro tělesně postižené, Brno, Kociánka

Od 1. října 2018 hledáme posilu do našeho týmu. Náplní práce psychologa v SPC Kociánka je diagnostika dětí s tělesným postižením, jejich zařazování do škol, nastavování a kontrola podpůrných opatření, konzultace s rodiči a školskými zařízeními. Požadujeme: ukončené magisterské vzdělání v oboru psychologie, týmového ducha, zodpovědný a aktivní přístup. Výhodou je znalost problematiky inkluze a nastavování podpůrných opatření, tvorba doporučení a práce s formuláři ZFO. Nabízíme klidné zázemí, milý pracovní kolektiv, podporu dalšího vzdělávání v oboru, tabulkový plat pracovníků školství (12 platová třída), 40 dnů dovolené, studijní volno, čerpání prostředků z fondu FKSP.

Kontakt: spczs@sskocianka.cz, 515 504 383, 601 551 238

Sdílení článku