Pracovní nabídka: Psychoterapeut/-ka - Brno

8. 10. 2021

Kvestorka Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na pozici
PSYCHOTERAPEUTA/PSYCHOTERAPEUTKY
 pro dlouhodobou spolupráci se studenty MU s psychickým onemocněním
(úvazek 0,5)

Co Vás čeká:

Posílíte tým Studijního oddělení ve Středisku Teiresiás. Samostatně povedete terapeutická sezení se studenty s psychickými obtížemi a dalšími specifickými nároky. Budete zodpovídat za administrativní agendu v souvislosti s terapiemi.

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání v oblasti psychologie
  • dlouhodobý terapeutický výcvik (i před dokončením)
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, zodpovědnost
  • schopnost organizační, koncepční a metodické práce
  • vedení terapeutických sezení online (v případě nepříznivé epidemiologické situace)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • schopnost vedení terapií v anglickém jazyce výhodou
  • znalost vysokoškolského prostředí výhodou

Nabízíme:

• poloviční úvazek na dobu určitou (1 rok), s perspektivou dlouhodobé spolupráce
  • platové ohodnocení: 15 000 Kč
  • smysluplnou a pestrou činnost
  • zázemí významné a stabilní instituce
  • inspirující a podnětné prostředí prestižní univerzity
  • benefity: 6 týdnů dovolené, stravenkový paušál, MultiSport karta, příspěvek na očkování, zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup: prosinec 2021, případně dle domluvy

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem a motivačním dopisem v českém jazyce posílejte do 30. září 2021 e-mailem na adresu: repikova@teiresias.muni.cz nebo prostřednictvím e-přihlášky níže.

Více o našem pracovišti:

Středisko Teiresiás (=Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky) je pracovištěm Masarykovy univerzity s více než dvacetiletou historií, jehož úkolem je zajišťovat, aby studijní programy akreditované na univerzitě byly přístupné studentům se specifickými poruchami učení, psychickými obtížemi nebo autismem a studentům se smyslovým či pohybovým postižením nebo chronickým somatickým onemocněním.
www.teiresias.muni.cz