prof. Jolanta Sondaité: Mezikulturní psychologie

• 6. května 2024
  • Učebna U23 | FSS MU

Všichni studenti a vyučující jsou v pondělí 6. 5. zváni na veřejnou přednášku na téma mezikulturní psychologie prof. Jolanty Sondaité (Mykolas Romeris University, Vilnius, Litva).

Prof. Jolanta Sondaité je klinická psycholožka a výzkumně i ve své psychologické praxi se věnuje kromě mezikulturní psychologie také mediaci a řešení konfliktů v rodině, kvalitativní metodologii a dalším tématům (viz LinkedIn profil).

Téma bude přístupné všem studujícím již od bakalářského stupně, přednáška bude v angličtině.

Shrnutí obsahu přednášky: "In this lecture differences across cultures will be discussed using Hofstede's Cultural Dimensions Theory (e.g. Individualism vs Collectivism, Power Distance etc.). Cultural differences between East and West in perceptions of and responses to external events will be considered."

Načítám mapu…

Sdílení události