Výběrová řízení: psycholog/psycholožka, psychometrik/psychometrička

Máte pocit, že nevyužíváte svůj potenciál naplno? Chtěli byste pracovat na zajímavém projektu, který nebude zapomenut ve skříni, ale brzy se dostane přímo do škol? Nyní máte příležitost! Týmu doc. Šárky Portešové  (M. Jabůrek, O. Straka, D. Macek, A. Ťápal) se podařilo získat velký mezioborový projekt (Pedagogická fakulta a Ústav výpočetní techniky MU), jehož cílem je výzkumně ověřit nový model identifikace a následného rozvoje intelektově nadaných žáků v základních školách.

24. 1. 2020 Šárka Portešová

Myslíte si, že nevyužíváte svůj potenciál naplno? Chtěli byste pracovat na zajímavém projektu, který nebude zapomenut ve skříni, ale brzy se dostane přímo do škol? Nyní máte příležitost. Do týmu hledáme posily!

Budete pracovat v týmu doc. Šárky Portešové společně s např. Michalem Jabůrkem, Ondřejem Strakou či Adamem Ťápalem, a budete se podílet na vývoji a ověřování netradičních, počítačově administrovaných diagnostických metod v rámci systému Invenio.

Nástup na obě pozice 1. dubna 2020 nebo dohodou.
Termín přihlášek: 1. březen 2020.

Více informací na odkazech níže.