Výsledky soutěže studentských psychologických prací 10. 3. 2022 - školní kolo

11. 3. 2022

Na Katedře psychologie FSS MU 10. 3. 2022 proběhl další ročník Soutěže studentských psychologických prací. Porota (ve složení: doc. Mgr. Lenka Lacinová, Ph.D., doc. Mgr. Stanislav Ježek, Ph.D. a Mgr. Jaroslav Gottfried) ocenila jako nejlepší práci Bc. Michaely Geržičákové s názvem "Vliv rámování problematiky na vztah mezi vírou ve spravedlivý svět a podporou trestu smrti". Přesvědčivá byla z hlediska poroty zejména poctivost zpracování soutěžního textu a schopnost autorky reagovat na otázky v diskusi.

Práce Bc. Jonáše Herce "Nemusí to být krásné, ale musíš mi to vysvětlit: Experimentální studie vlivu estetiky na pracovní výkon" skončila na druhém a práce Mgr. Evy Krejčí "Když můžu ovládat své sny, můžu ovládat i svůj život: Potenciál lucidního snění v příbězích dlouhodobě lucidně snících" na třetím místě.

Na soutěžní konferenci Mezinárodní studentské psychologické dny 2022 na Univerzitě Palackého v Olomouci nás už zanedlouho budou reprezentovat Bc. Michaela GeržičákováBc. Jonáš Herec.

Studentská porota (ve složení Kamil Kaszycki, Pavla Rosenkrancová, Matej Rusiňák a Pavel Dítě) ocenila inspirativnost práce a autorské nadšení Bc. Jonáše Herce.