Přihlaste se do soutěže studentských psychologických prací 2024!

18. 1. 2024

Katedra psychologie FSS MU vyhlašuje další ročník Soutěže studentských psychologických prací.

Přihlásit můžete připravenou nebo úspěšně obhájenou bakalářskou práci, kvalitní individuální nebo týmovou seminární práci, pro niž byste rádi získali kvalitní zpětnou vazbu. V prvním kole vás nečeká žádná zásadní transformace práce. Samozřejmě, pokud usoudíte, že si např. po bakalářské obhajobě váš text ještě drobná vylepšení zaslouží, nic vám v tom nebrání.

Pro vítěze máme připravena odměny v podobě stipendií. Nově je to 4500 Kč za první, 3000 Kč za druhé a 1500 Kč za třetí místo. Porota také zváží, které práce budou katedru reprezentovat v mezinárodním kole soutěžní konference s názvem Mezinárodní studentské psychologické dny v Praze. Předpokládané termíny a podmínky obou soutěžních kol najdete níže. Po dobu soutěže budete omluveni ve výuce. Pro propagační účely soutěže budou soutěžní práce (popř. i reportážní fotografie) zveřejněny na webu/facebooku katedry.

A jak se přihlásit? Pro tento účel použijte prosím adresu: psychosoutez(zavináč)gmail.com

Kdykoliv do pátku 9. 2. 2024 (= předposledního týdne zkouškového období) pošlete na tuto adresu prosté oznámení, že se soutěže hodláte zúčastnit. Budete námi kontaktováni a domluvíme se na technických podrobnostech o způsobu odevzdání práce.

Další důležité informace o soutěži a případné změny budou avizovány na stránkách katedry. Sledujte proto v případě zájmu články na toto téma.

Těšíme se na zajímavé práce!

Za katedru psychologie organizátor školního kola soutěže a kontaktní osoba
Miroslav Šipula

Školní kolo soutěže 2024

termín

akce

pátek 9. 2. 2024
(předposlední týden zk. období)

termín pro přihlášení do soutěže – oznámení na adresu psychosoutez@gmail.com

pátek 16. 2. 2024
poslední týden zk. období)

termín pro odevzdání soutěžní práce

pátek 23. 2. 2024
(první výukový týden JS)

školní kolo soutěže
(na úpravu vítězných prací do soutěžní podoby MSPD2024 po školním kole soutěže zbývá 10 dnů)

MSPD 2024

termín

akce

Pondělí 4. 3. 2024

Termín pro závazné přihlášení na MSPD v Praze, registraci členů odborné poroty a zaslání soutěžních prací

(vyplnění přihlášky za každého účastníka = max 2 soutěžící x 1 člen vědecké rady)

Parametry/šablona soutěžní práce: https://mspd.upol.cz/?page_id=101

Úterý 2. 4. 2024

Zaslání soutěžních prezentací na psy@unyp.cz

Čtvrtek – pátek
4. 4. - 5. 4. 2024

University of New York in Prague v Praze

Kontaktní osoby:
Mária Klára Fiala
mfiala@unyp.cz

Jana Ter-Akopow Čemusová

Dean of Psychology
Mária Klára Fiala

Undergraduate Assistant
psy@unyp.cz

Mezinárodní kolo soutěže bude rozděleno na dvě sekce – bakalářskou a magisterskou. V každé sekci budou vyhlášeny vítězné práce.