Kontakty (nejen) pro prváky:
Kde hledat pomoc a radu?

Neoficiálně: Studentští poradci

Pokud potřebujete poradit se studijními záležitostmi, obraťte se na studentské poradce. Pomohou vám ve formálních i neformálních situacích – sami studují a určitě řeší nebo už dříve řešili podobné otázky, jako máte zrovna vy. Neváhejte se jich zeptat opravdu na cokoli. A rovnou jim tykejte! :-)

Opírají se o oficiální Studijní a zkušební řád MU a poradí, na koho se obrátit se specifičtějšími potřebami (zda na studijní oddělení, konkrétního vyučujícího, sekretariát apod.). Kromě e-mailů je můžete kontaktovat i na jejich facebookové stránce.

Facebook

Metodologický a statistický tutoring

 

 

 

 

Martin

Martin Štýber
magisterský student
1. semestr

TIP: Potkáte ho v knihovně FSS, kde pracuje!

 

 

 

 

Petra

Petra Hubatková
magisterská studentka
1. semestr

TIP: Na bakaláři studovala dvouobor! ;)

 

 

 

 

Dan

Daniel Vokál
bakalářský student
7. semestr

TIP: Byl na Erasmu a rád vám poradí se studijními pobyty!

Zástupci katedry

Pokud nejste spokojeni se svým vyučujícím či potřebujete zastání a nebo chcete anonymně vyřešit nějakou citlivou záležitost, pomůže vám studentský ombudsman, Stanislav Svačinka. Z řad členů katedry vám je k dispozici konzultant pro studijní záležitosti, Miroslav Šipula, který vám pomůže s formální stránkou studia. 

 

Můžete se také chtít obrátit přímo na sekretariát nebo na vedení katedry, případně na garanty jednotlivých studijních programů.

Fakultní kontakty

Na fakultě nejčastěji potřebujete studijní oddělení. V takovém případě využijte e-mail studijni@fss.muni.cz, případně se spojte s konkrétními pracovníky. Doporučujeme se rovněž seznámit se Studijním a zkušebním řádem.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info