Vítáme vás na psychologii!

Bez popisku

Místo toho zažíváme už druhé utlumení univerzitního života a opětovný přechod na online systém vyučování. Nenechme se těmito podmínkami odradit, hleďme do budoucnosti s optimismem. Máme dostatek technických možností k tomu, abychom vedli podzimníí semestr studia v online podobě a úspěšně jej zvládli. Ničeho se neobávejte, když jste dokázali odmaturovat, dokážete vše! A toho společného setkání v aule se také dočkáme :-)

Vitálním kanálem pro získávání informací o dění na katedře jsou naše FB stránky (odkaz). Zde se budou objevovat informace "rychlého" charakteru - třeba o mimořádných přednáškách, společenských událostech, prostě o životě na katedře. Samotné webové stránky katedry (lde nyní čtete tento dopis) jsou jiného rázu - obsahují organizační informace v čase neměnné, jsou formálnější. 

Celý váš podzimní semestr proběhne v režimu distanční výuky. Přednášky i semináře budou probíhat podle rozvrhu, konkrétní pokyny vyučujících najdete v interaktivních osnovách zapsaných předmětů. Drtivá většina vyučujících na naší katedře bude využívat platformu Zoom.us, můžete si ji nainstalovat a vyzkoušet zde (odkaz). V některých případech může jít i o MS Teams, ty už možná znáte z jarní výuky na středních školách nebo z práce. 

Pokud jde o zápis předmětů, důrazně vám doporučujeme držet se standardního průchodu studiem, jak je doporučen v registračních šablonách. Zapište si všechny povinné předměty pro první ročník (ano, včetně Základů psychologického výzkumu:-), a předměty jazykové kompetence. Povinně volitelné předměty v drtivé většině nejsou určeny pro první ročník - nepřetěžujte se, práce budete mít i tak dost.

Alespoň krátké osobní přivítání do semestru najdete na odkazu zde (videa). Vedoucí katedry doc. Lenka Lacinová vám takto zlehka představí vyučujícící povinných předmětů prvního semestru. 

Milé kolegyně, milí kolegové... dobrodružství začíná. Těšíme se na vás!