Výběrové řízení: hledáme tři nové kolegy a kolegyně!

Vypisujeme výběrové řízení na tři nové pozice na naší katedře v oblastech psychologické diagnostiky dospělých, školní a pedagogické psychologie a psychologie práce. Zkušenosti v dalších oblastech (zejm. školství či zdravotnictví) jsou výhodou!

23. 4. 2024

Hledáme nové kolegy a kolegyně do pedagogického a výzkumného týmu na naší katedře! Vaším úkolem bude výuka v českém a/nebo anglickém jazyce na bakalářském i magisterském stupni studia, vedení bakalářských i diplomových prací, výzkumná činnost a zapojení do dalších aktivit katedry.

Konkrétně chceme obsadit tři částečné pozice (dohromady 1,5 úvazku):

1. Dvě místa na pozici odborný asistent / odborná asistentka, očekávané zaměření je na psychologickou diagnostiku dospělých, školní a pedagogickou psychologii. Uvítáme ale kompetence a zkušenosti i v jiných oblastech, například ze zdravotnictví či školství.
  2. Jedno místo na pozici odborného asistenta / odborné asistentky specificky v oblasti psychologie práce.

Přihlášky můžete podávat do 19. května 2024. Podmínkou je ukončené doktorské studium psychologie. Podrobné informace o vypsaných výběrových řízeních, podmínky pro uchazeče a podrobnou nabídku naleznete na odkazech níže, kde je také možné se do výběrových řízení přihlásit. V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat!

Budeme moc rádi za sdílení!