Seminář o plánování akademické kariéry s Dr. Dmitrijem Rozgonjukem

  • 24. listopadu 2023
    9:00 – 11:30

ZRUŠENO

Z rodinných důvodů je seminář zrušen.

ZRUŠENO!

Z důvodu nenadálé nešťastné události nebude dnes Dr. Rozgonjuk moci seminář realizovat. Moc se omlouváme za komplikace, které vám to mohlo způsobit.

Na semináři nabídne Dr. Rozgonjuk nabídne své porozumění spletitému akademickému světu a tomu, jak se v něm sám orientoval. Bude mluvit o tom, co se musel naučit a jaké strategie zvolit, aby se dokázal vypracovat ze studenta na badatele světové úrovně. Nabídne jak obecné, tak specifické a praktické rady ohledně diverzifikace dovedností, efektivního psaní a publikování. Na semináři chce pobídnout účastníky k diskuzi, v níž budou moci zaznít i jiné perspektivy, které chtějí ve své akademické a profesní cestě zohlednit.

Pokud uvažujete, že byste se semináře zúčastnili, Dr. Rozgonjuk bude moc rád, když mu na linku zde odpovíte na pár otázek, aby mohl obsah semináře lépe přizpůsobit. Úplně nejlepší by to bylo do neděle 19. listopadu, aby měl čas si to připravit.

Dr. Rozgonjuk získal Ph.D. roce 2019 na Univerzitě v Tartu. Ve své práci se zaměřuje především na souhru užívání digitálních technologií, psychologii a chování. Za posledních 7 let má na kontě více než 60 recenzovaných publikací, které si vysloužily přes 2800 citací (říjen 2023, Google Scholar). Recenzoval přes 200 manuscriptů pro více než 50 vědeckých časopisů. Byl koeditorem pro vysoce citovaná zvláštní vydání Current Opinion in Psychology a ve Frontiers in Psychology. V současné době je členem redakčních rad časopisů Current Psychology a Journal for STEM Education Research.

V posledních letech pracoval jako výzkumník v Estonsku, USA a Německu a spolupracoval s týmy psychologů, politických vědců, matematiků, statistiků i informatiků. V roce 2022 se rozhodl přejít do soukromé sféry.

 

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info