Doktorát s Kometou!

Katedra psychologie Fakulty sociálních studií MU v Brně ve spolupráci s Kometa Group, a.s., hledá zájemce o prezenční doktorské studium v oboru sociální psychologie se zaměřením na oblast chování fanoušků hokejových zápasů.

23. 4. 2019 Stanislav Ježek

Popis pozice: Mapování příčin problematického fandění na hokejových stadionech a realizace vlastního aplikovaného výzkumu v této oblasti s cílem identifikace možných způsobů práce s velkými skupinami lidí, které mohou vést ke zlepšení chování fanoušků na hokejových zápasech.

Termín pro podání přihlášky: 30. 4. 2019, začátek studia od září 2019
Typ studia: prezenční čtyřleté doktorské studium, obor sociální psychologie
Školitel: Mgr. Stanislav Ježek, Ph.D.

Požadujeme:
  • prokazatelné zaměření na oblast sociální psychologie a magisterské vzdělání v oboru psychologie
  • schopnost připravit a realizovat aplikovaný výzkum pod supervizí školitele
  • schopnost analyzovat a komunikovat výsledky aplikovaného výzkumu, rozvinutá schopnost kvantitativní analýzy dat
  • předchozí angažovanost v oblasti sportu výhodou
Nabízíme:
  • zázemí Katedry psychologie a Institutu výzkumu dětí, mládeže a rodiny FSS MU
  • spolupráce s hokejovým klubem Kometa Brno na projektu, jehož výsledky bude možné přímo implementovat do praxe
  • aktivní kooperace a zapojení zaměstnanců klubu Kometa Brno do projektu
  • zajištění přístupu na hokejová utkání
  • možnost implementace výsledků projektu v celém sportovním odvětví v ČR, spolupráce s Českým svazem ledního hokeje

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Stanislava Ježka, Ph.D., na mailové adrese: jezek@fss.muni.cz.