Výběrové řízení: studijní pobyty Erasmus+ (2020-2021)

10. 2. 2020 Michal Čevelíček

Vyhlašujeme otevření výběrového řízení na studijní pobyty Erasmus+ pro ak. rok 2020-2021. Všeobecné informace a kvalifikační podmínky najdete na webu Centra zahraniční spolupráce.

Podmínky přihlášení
Studenti musí mít v době pobytu na zahraniční univerzitě ukončený první ročník bakalářského studia a být jazykově dostatečně vybavení, aby zvládli studium v daném vyučovacím jazyce. Katedra psychologie zajišťuje výběrové řízení a administraci akademických náležitostí výjezdu. Ohledně neakademických administrativních náležitostí pobytu úspěšní kandidáti komunikují s příslušným koordinátorem z Centra zahraniční spolupráce (viz pravý sloupec zde).

Postup přihlášení
Kandidáti vkládají přihlášky do systému ISOIS, a to nejpozději do neděle 1. 3. 2020 (23:59). Více informací o výběrovém řízení, výběru kandidátů a přílohách přihlášky najdete zde.

Prohlédněte si aktuální seznam univerzit, na které je možné vycestovat v akademickém roce 2020-2021. Další podrobnosti jednotlivých univerzit si můžete zobrazit při výběru univerzity v ISOIS a nebo můžete procházet přehled smluv.

Více článků

Přehled všech článků