Výběrové řízení: Studijní pobyty Erasmus+ (2022-2023)

7. 2. 2022 Michal Čevelíček

Vyhlašujeme otevření výběrového řízení na studijní pobyty Erasmus+ pro ak. rok 2022-2023. Všeobecné informace a kvalifikační podmínky najdete na webu Centra zahraniční spolupráce.

Podmínky přihlášení

Studenti musí mít v době pobytu na zahraniční univerzitě ukončený první ročník bakalářského studia a být jazykově dostatečně vybavení, aby zvládli studium v daném vyučovacím jazyce. Katedra psychologie zajišťuje výběrové řízení a administraci akademických náležitostí výjezdu. Ohledně neakademických administrativních náležitostí pobytu úspěšní kandidáti komunikují s příslušným koordinátorem z Centra zahraniční spolupráce (viz pravý sloupec zde).

Postup přihlášení

Kandidáti vkládají přihlášky do systému ISOIS od 7. 2. 2022 nejpozději do pátku 4. 3. 2022. Více informací o výběrovém řízení, výběru kandidátů a přílohách přihlášky najdete zde.

Univerzity, na které je možné vycestovat v akademickém roce 2022/2023, najdete při vyplňování přihlášky v systému ISOIS a v seznamu na webu katedry. Podrobnosti jednotlivých univerzit si můžete zobrazit také v přehledu smluv.