Výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+ (2023-2024)

1. 2. 2022 Michal Čevelíček

Vyhlašujeme otevření výběrového řízení na studijní pobyty Erasmus+ pro ak. rok 2023-2024. Všeobecné informace a kvalifikační podmínky najdete na webu Centra zahraniční spolupráce.

Podmínky přihlášení

Studenti musí být zapsáni do bakalářského, magisterského nebo doktorského studijního programu na MU (prezenční, kombinované nebo distanční formy studia) a být jazykově dostatečně vybavení, aby zvládli studium v daném vyučovacím jazyce.

Katedra psychologie zajišťuje výběrové řízení a administraci akademických náležitostí výjezdu. Ohledně neakademických administrativních náležitostí pobytu úspěšní kandidáti komunikují s příslušným koordinátorem z Centra zahraniční spolupráce (viz pravý sloupec zde).

Postup přihlášení

Kandidáti vkládají přihlášky do systému ISOIS od 1. 2. 2023 nejpozději do čvtrtka 23. 2. 2023. Více informací o výběrovém řízení, výběru kandidátů a přílohách přihlášky najdete zde.

Univerzity, na které je možné vycestovat v akademickém roce 2023/2024, najdete při vyplňování přihlášky v systému ISOIS a v seznamu na webu katedry. Podrobnosti jednotlivých univerzit si můžete zobrazit také v přehledu smluv na webu CZS.

Informační schůzka

Ve středu 8. 2. 2023 od 13.00 se bude konat online informační schůzka, na které se mohou zájemci zeptat na cokoli, co je ohledně studijních pobytů Erasmus+ zajímá. Odkaz na setkání dostanou e-mailem všichni studenti, kteří se mohou programu Erasmus+ účastnit.