Kurz rozvoje sociálně-emočních dovedností pro nadané žáky

31. 10. 2018 David Macek

Kurz je určen pro žáky 2.-5. tříd a koncepčně vychází z preventivního programu pro základní školy Druhý krok. Formou příběhu o expedici badatelů hledajících bájnou hrobku egyptského faraona se v něm zaměřujeme na rozvoj sociálně-emočních dovedností nadaných dětí. Tyto kompetence byly označeny za jedny z nejvlivnějších faktorů v otázce úspěšnosti a spokojenosti nejen v běžném životě, ale také ve školním prostředí, kde jsou nejen v případě nadaných žáků doporučovány pro individuální vzdělávací plán. V rámci kurzu se děti pro ně přirozenou formou hry naučí lépe porozumět svým emocím a rozpoznávat je i v kontaktu s druhými. Program je dále zaměřen na schopnost dětí orientovat se v sociálních dovedností a adekvátně na ně reagovat.

Více informací (leták) Objednávka

lektor kurzu