Státnice a obhajoby se v září uskuteční prezenčně. Ústní zkoušení je možné

Pokud se epidemiologická situace nezmění, státní zkoušky v září proběhnou prezenčně. Formát zkoušek z předmětů záleží na garantovi kurzů.

7. 7. 2020 Hynek Cígler

Bez popisku

Děkan Fakulty sociálních studií prof. Stanislav Balík rozhodl o rozvolnění protiepidemiologických opatření. Pokud se nezmění epidemiologická situace, státní závěrečné zkoušky a obhajoby se v zářijovém termínu budou konat prezenčně, avšak za stejných podmínek, jako byly červnové on-line zkoušky: tedy bez přípravy na "potítku" a s "průběžným" losováním otázek (student/ka bude mít k dispozici pár minut na rozmyšlení odpovědi přímo před komisí). 

Nově jsou možné i prezenční zkoušky z jednotlivých předmětů, rozhodnutí o on-line či off-line podobě zkoušky záleží na garantovi daného kurzu. Opět samozřejmě za podmínky, že se situace nezmění.

Každopádně děkujeme všem našim studentům, že spolu s námi tuto náročnou situaci zvládli. Děkujeme i za trpělivost, pokud něco nefungovalo na 100 %. A těm z vás, kteří ještě nemají uzavřené všechny předměty, nebo půjdou v září ke státnicím - hodně zdaru! 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info