Soutěž studentských psychologických prací - 14. 3. 2019

14. 3. 2019 Miroslav Šipula

Pořadí prací dle oficiální poroty (ve složení doc. Mgr. Lenka Lacinová, Ph.D., Mgr. Zuzana Masopustová, Mgr. Stanislav Ježek, Ph.D., Ph.D., Mgr. et Mgr. Jan Šerek, Ph.D.):

1. Petra Hubatková a tým (Ondřej Fajstavr, Sára Suchá, Nikola Vasková, Eva Kosecová)
Vliv počtu možností na subjektivně vnímaný čas během rozhodování (replikační studie)

2. Bc. Martin Tancoš
Vliv verbálních kotev Likertovy škály na psychometrické charakteristiky dotazníků

3. Bc. Patrik Rudolf a tým (Vojtěch Bruk, Sára Fejtová, Rút Jungwirthová, Katarína Pariľaková)
Vliv sdílené bolesti na kooperaci ve skupině (replikační studie)

Na MSPD2019 do Prahy postupují práce na prvních dvou místech.

Výsledky dle studentské poroty (Václav Kosour, Bc. Edita Chvojková, Bc. Gabriela Ostárková):

1. Bc. Patrik Rudolf a tým (Vojtěch Bruk, Sára Fejtová, Rút Jungwirthová, Katarína Pariľaková)
Vliv sdílené bolesti na kooperaci ve skupině (replikační studie)

2. Petra Hubatková a tým (Ondřej Fajstavr, Sára Suchá, Nikola Vasková, Eva Kosecová)

Vítěz doprovodné internetové ankety "O nejlepší studentskou psychologickou práci":

Bc. Martin Tancoš