Vítězové školního kola soutěže studentských psychologických prací + fotogalerie

23. 2. 2024

Pořadí prací dle oficiální poroty (ve složení doc. Mgr. Stanislav Ježek, Ph.D., doc. Mgr. et Mgr. Jan Šerek, Ph.D., Mgr. Lenka Štěpánková, Ph.D., Mgr. Adéla Švestková):

1. Bc. Adam Strojil
Dotazník administrovaný videem: psychometrické vlastnosti a srovnání s textovou podobou

2. Bc. Karolína Umová
Subtest Líná Džina: Ověření metody pro měření schopnosti rozpoznat emoce z intonace u dětí mladšího školního věku

3. Bc. Martin Burget
Oční fixace při vyplňování dotazníku: shoda s manifestní odpovědí a psychometrické souvislosti

Na MSPD2024 do Prahy postupují práce na prvních dvou místech.

Studentská porota (ve složení: Pavel Dítě, organizátor, Matúš Rybnikár, Martina Hejduková, Vendula Martincová, Bianka Obertová, Marcela Talachová, Kateřina Voleská) ocenila práci Bc. Martina Burgeta:
Oční fixace při vyplňování dotazníku: shoda s manifestní odpovědí a psychometrické souvislosti

Všem účastníkům soutěže, soutěžícím, porotcům i divákům děkujeme a vítězům srdečně gratulujeme!